Otsi
frens.ee/ Frens Catering/Pulmad

Pulmad

Te olete lõpuks otsustanud, et abiellute. Teete suured pulmad ja kutsute palju külalisi või teete väikesed pulmad ja kutsute natuke vähem külalisi, peaasi, et oleksid ilusad ja meeldejäävad pulmad. Unistusi ja ettekujutusi pulmapidudest on nii palju,- kui on erinevaid inimesi. Kes soovib korraldada suurejoonelised mõisapulmad, kelle unistus on panna sõrmus kallima sõrme päikeseloojangul mere kaldal, kes aga soovib tõotuse anda paljajalu heinamaal ja seejärel võõrustada kalleid külalisi vanade eestlaste kombel vahva prallega taluõuel…. 

Sedasi mõeldes võtate kahekesi paberi ja hakkate pulmi planeerima: registreerimise kuupäev, laulatus, pulmapeo koht, pulmaauto, toitlustamine ja joogid, pulmavana, ansambel või diskor, pulmakutsed, riietus, lilled, soeng, tantsuõpetaja. Siis võtate lahti telefonikataloogi ning avastate end peale mõningast kirjatööd mõtlemas: millist kohta valida pulmapeoks, milline näeb välja see X nimetusega mõis, kas see pulmaisa on hea, milline ansambel kutsuda, kes aitaks seda kõike planeerida ja nõustada, palju see maksma läheb, kes küll viitsiks need kohad läbi käia? Meie aitaksime Teid rõõmuga...

Üle tuleks täpsustada, kas peokoht pakub toitlustamist omalt poolt või tuleb tellida eraldi catering. Siinkohal oleks hea meelde tuletada, et keskmiselt jaksab inimene süüa korraga umbes 500-700 grammi. Vastavalt Teie pulmapeo pikkusele peaks seda kogust kas suurendama või vähendama, aga meeldetuletusena võiks mainida, et kilost toidust peaks piisama ka kõige nõudlikuma külalise puhul. Ärge kindlasti unustage lapsi! Nendele mõeldes lisage lauale mõned lihtsamad toidud, et poole peo peal ei tekiks probleemi: "Issi-emme, ma tahan friikartulit ja viinerit!" Kõik pruutpaari erisoovid toitude osas on teretulnud. Samuti soovitame kindlasti tulla proovisöömisele, saate ära maitsta kõik soovitud toidud, suupisted, et olla hiljem oma valikutes kindel.

Täiendavad küsimused saate esitada aadressile pulmad@frens.ee

Esita hinnapäring siit.

 

26. septembril 2015 toimus Vihterpalu mõisas juba 8-ndat aastat järjest Pulmad.ee poolt vabas vormis korraldatav pruutpaaride ja tegijate kokkusaamine nime all "Eesti pulmad 2016". Tulevastel pruutpaaridel oli võimalik osa saada headest kontaktidest, nõuannetest, koolitusest ja erinevatest workshopidest.

Sel aastal ühendas Frens Catering koos Kaardid ja LilledSupertort.ee ja Candelina Style küünaldega oma ideed ning pakkus pruutpaaridele vaatamiseks/tutvumiseks ühislahenduse - it´s all about the details.

Pildimaterjal: tegijate erakogust

Vihterpalu2015 

 

 

Aasta tegija 2014 

  "Pulmad.ee Aasta Tegija 2014"

 aastategija2013 (2) 

 "Pulmad.ee Aasta Tegija 2013"

 

aastategija2012.png 


Facebook

 e-poe logo