Otsi
frens.ee/ Frens Catering/Pulmad/Pulmatordid

Pulmatordid

Pulmapeo ametliku osa särav finaal on kesköine pulmatordi söömine. Väga paljud pruutpaarid mõtlevad äärmise hoolikusega läbi, milline peaks olema nende pulmatort, milline sisu, milline välimus. Samas on ka pruutpaare, kes sellele nii suurt tähelepanu ei pööra, vaid usaldavad pulmakorraldaja/cateringi/kondiitri soovitust, et mingi X tort on väga hea ja maitsev.

Pulmatordi sisu saab valida meie sortimendis olevate tortide hulgast. Loomulikult oleme avatud võimalustele valmistada midagi täiesti uut ehk kui pruutpaaril on olemas nägemus millest ja milline tort peaks olema (tordi välimusest on olemas foto), siis tasub julgesti pööruda meie poole, meie kondiitrid on avatud väljakutsetele. Soovikorral on võimalik valmistada ka proovitort.

Kaunistused saab iga pruutpaar ise valida, milliseid lilli tordile soovitakse. Lillevalik tordile on väga lai - moonid, roosid, karikakrad, päevalilled, rukkililled, freesiad, väiksed metsalilled jne. Lilled tehakse tordile kas martsipanist või suhkrumassist. Viimasel ajal kasutatakse tordi kaunistamisel väga palju ka elavat lille. Tordikaunistustes lähtutakse harilikult, kas pruudikimbu lilledest või siis pulmakoha dekoratsioonidest.

Tordi kaalu määramisel lähtutakse pulmakülaliste arvust, arvestusega 100-150g inimese kohta. Me ei võta eraldi tasu tordi kaunistamise ja tordialuste eest, see on juba tordi kg hinna sisse arvestatud.

 


Facebook

 e-poe logo