Otsi
frens.ee/ Frens Catering/Veebipood

Veebipood

Tere tulemast Frensi veebipoodi!

Sellelt leheküljelt leiate kindlasti nii mõndagi meeldivat ja maitsvat oma peolauale.

www.pood.frens.ee

Frensi e-poes müüdavad tooted valmistatakse Frens Cateringi Tallinna köögis.

Tellimus tuleb esitada vähemalt 3 tööpäeva enne toitude kättesaamise aega (kampaaniate ajal vastavalt kokkuleppele). Võimalusel täidame ka hiljem esitatud tellimused.

Tellimuse eest saab tasuda Swedbank-i, LHV - ja SEB pangalingi kaudu või e-mailile saadetud arve alusel Swedbank-i arveldusarvele. Palume arvestada tasumisel ettetellimise aega - tellimust hakatakse käsitlema pärast makse laekumist.

E-poe tellimuse miinimumsuuruseks on 1,5 kg (v.a erikujulised tordid), 1 vaagen või 10 tükki olenevalt tellitud tootest.

Tortide realiseerimisaeg on 72 tundi, tooteid tuleb säilitada külmas temperatuuril +2...+6 kraadi, külmlauatoitude realiseerimisaeg on 4 tundi.

Tooted võivad sisaldada allergeene, küsi täpsemat infot meili frens@frens.ee või telefoni 6 979 200 kaudu.

Kõik hinnad on kuvatud eurodes ja sisaldavad kehtivat käibemaksu.


1. Toidule on võimalik ise järele tulla:

Frensi Tallinna kontor, Toompuiestee 30 (E-R kuni 16:30-ni)

Frensi Tallinna köök, Mahtra 30a (kokkuleppel, k.a nädalavahetused)


2. Toome Teie tellimuse tasuta kohale Tallinna piires kui kogusumma on minimaalselt 150€ (sisaldab käibemaksu). Alla selle transpordi hind 09.- EUR-i (sisaldab käibemaksu). Linnast välja kilomeetri hinnaks 0,45 EUR-i (sisaldab käibemaksu).

 

Info ja küsimused numbril 6 979 200. Vastame ka meili teel pood@frens.ee (E-R 09.00-17.00)

Tellimust kinnitades palume valida vastavalt valitud kuupäevale tunnine ajavahemik, millal soovite tellimust kätte saada.

Tooted serveeritakse ühekordsetel vaagnatel/karpides.
Meie serviisi kasutamine kokkuleppel, mille palume tagastada hiljemalt 48 tunni jooksul.

Võimalikud pretensioonid Frensi teenuste kohta tuleb esitada kirjalikult 3 tööpäeva jooksul pärast tellimuse täitmist. Hilisemaid pretensioone arvestab Frens vaid võimaluse korral.

Kui tellimus ei ole esitatud tellimistingimustega kooskõlas, on Frensil õigus tellimus tühistada.

Tellimuse tühistamisel ei kuulu raha tagastamisele, kui tellimuse täitmiseni on jäänud vähem kui 3 tööpäeva. Muul juhul tagastatakse raha 100% ulatuses.

Juhul, kui Teil tekib küsimusi või Te ei leia valikust sobilikke tooteid, siis palun võtke ühendust e-poe infotelefoniga 6 979 200 või kirjutage pood@frens.ee ning proovime leida Teile sobilikud lahendused.


Facebook

 e-poe logo